Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Możesz decydować w jakich godzinach i w których województwach emitowana jest Twoja kampania reklamowa.

Twoja reklama będzie widoczna tylko dla tych osób, które szukają takich produktów i usług jakie oferujesz.
Wybrane opinie ...
Dzięki promocji witryny, za pomocą Linków sponsorowanych, udało nam się dotrzeć do szerokiej grupy klientów, a co za tym idzie osiągnąć konkretne korzyści.
Jan Andrzej Polańczyk
Bel-Pol Sp. z o.o.
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

Firma / Skontaktuj się z nami

Firma AtmaNet / Agencja Google jako pierwsza uzyskała i jako jedyna w województwie opolskim
(* stan na 06.2009) zdobyła Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google (dawniej znany jako Qualified Google Advertising Professional). Firma Google tym samym potwierdziła, że spełniliśmy kryteria programu certyfikacji, który poświadcza naszą wiedzę i umiejętności w zarządzaniu kampaniami reklamowymi Google AdWords.

Agencja Google to wyodrębniony dział firmy AtmaNet działającej na rynku usług od 1999r. Tak jak wszystkie pozostałe agencje firmy Google w Polsce, działamy niezależnie jako reklamodawcy AdWords, jako tzw. partnerzy zewnętrzni, takie zasady wynikają z polityki Google. Więcej o zasadach polityki firmy Google możesz dowiedzieć się z artykułu: Przewodnik dla reklamodawców: współpraca z partnerem zewnętrznym.

 

Tak, to prawda, nie jesteśmy największą w Polsce firmą reklamową. Jednak nie ukrywamy, że tym lepiej dla Ciebie! Dzięki temu, wszystkim naszym projektom poświęcamy maksimum uwagi i zaangażowania. Nasza praca to nie hurtowa obsługa tysięcy firm. Cieszymy się, gdy do każdego Klienta i zleconej kampanii możemy podejść indywidualnie. Dzięki temu, łatwiej osiągamy sukces, który przekłada się na zadowolenie każdego Klienta z wyników prowadzonej kampanii reklamowej.

UWAGA ! Obecnie, do odwołania nie przyjmujemy kolejnych zleceń zarządzania kampaniami Adwords.

Adres korespondencyjny:

domena / serwis do sprzedania

tel.
tel.

email: abc (małpa) atmanet.pl

NIP :

Nr konta bankowego:
Bank SA

 

Agencja Google jest wydzielonym działem firmy AtmaNet, założonej i działającej w branży informatycznej już od 1999 roku. Nasze doświadczenie jest poparte wieloletnią praktyką i pracą dla Klientów w Polsce i za granicą.

 

 

 

 

 

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2022  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google